اصلاح طرح لبخند لثه ای

اصلاح طرح لبخند لثه ای

لبخند لثه ای چیست؟ بهترین روش برای درمان لبخند لثه ای چیست ؟ هزینه اصلاح طرح لبخند چقدر است ؟ آیا درمان لبخند لثه ای بدون جراحی امکان پذیر است ؟ آیا  شما هم از ظاهر دندان ها و لبخند  خود راضی نیستید ؟

دندان ها  نقش بسیار مهمی در  روابط  و اعتماد به نفس فرد دارند،  یک  ظاهر نامناسب  برای دندان ها سبب ایجاد یک لبخند  زشت می شود .  امروزه  راهکار های فراوانی وجود دارد  که در کمترین زمان بتوان یک لبخند زیبا و دلنشین را  برای فرد ایجاد کرد .

اصلاح طرح لبخند لثه ای

اصلاح طرح لبخند لثه ای

دلایل ایجاد لبخند لثه ای

وجود بیماری های لثه ای

به دلیل عدم رعایت بهداشت  ممکن است لثه  ها دچار التهاب شوند .

به دلایل  عوامل ارثی و ژنتیکی

استفاده  بیش از اندازه از ارتودنسی دندان که  سبب  رشد  بیش از حد بافت لثه شده باشد .

وجود فک بالای بزرگ

انجام عمل های ترمیمی نادرست زیر  نظر افراد غیر متخصص

همگی می توانند از عوامل ایجاد لبخند لثه ای در افراد  شناخته شود .

دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز تخصص و مهارت بسیار زیادی در انجام ایمپلنت دندان دارد . جهت مشاوره و رزرو وقت می توانید با شماره هایی که داخل سایت است تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

روش های درمان  لبخند لثه ای

خیلی از افراد لبخند لثه ای دارند، این افراد در هنگام لبخند زدن مقدار زیادی از بافت لثه آن ها پیدا می شود، امروزه دو  روش کلی  برای اصلاح  طرح لبخند لثه ای وجود دارد، که گاهی نیاز است از هر دو این روش ها استفاده شود از جمله این روش ها شامل :

  • افزایش طول تاج دندان

در طی این روش  دندانپزشک زیبایی  لازم است  تغییر  شکل  لثه ها را ایجاد کند . در صورتی که طول تاج دندان کوتاه باشد، در این  صورت  بلند تر به نظر می آید و لبخند  لثه ای از بین می رود .

  • پایین آوردن لب

وقتی طول تاج دندان به اندازه کافی بلند باشد دیگر نیاز  به تغییر  نیست ،در این افراد می توان با پایین آوردن لب که لازم است  یک جراحی پلاستیک خفیف انجام شود ، قسمتی از لب پایین  بیاید و  روی  لثه را بپوشاند  تا وقتی بیمار میخندد  لثه  ی او دیگر پیدا  نباشد .

برای آنکه هر کدام از این روش ها در حالت ایده آل  خود انجام شود،  در هر  بیمار  متناسب با شرایط او انتخاب می شود . بیمارانی که تاج دندانی کوتاه دارند و  بافت لثه ای بزرگی دارند ، حتی  اگر  طول تاج دندان را افزایش دهیم ، ممکن است  نتیجه  ندهد و  احتمالا در این بیماران نیاز است  هر دو روش با هم  انجام شود.

خلاصه مطلب

لبخند افراد،  نقش بسیار مهمی در  روابط  افراد دارد، با  استفاده از روش  اصلاح لبخند می توانید  یک  لبخند زیبا و دلنشین داشته باشید . دکتر شیرین مددی  دندانپزشک زیبایی در اهواز بعد از معاینه کامل دندان های بیمار، متناسب با شرایط بیمار بهترین روش درمانی را  انتخاب می کنند .

پاسخ

پانزده − 4 =

Call Now Button