بهترین دندانپزشک در اهواز

دندانپزشک خوب دندانپزشکی است که با تخصص و تجربه و مهارتی که دارد تلاش برای درمان دندان های بیماران کند ولی در هیچ زمینه ی کاری کم کاری نکند مانند استرلیزه کردن زیرا استرلیزه کردن جزوه مواردی است که در صورتی که کوتاهی شود عواقب بسیار بدی به همراه خواهد داشت و به دلیل رعایت نشدن بهداشت مشکلات بسیار بدی برای بیمار به وجود خواهد آمد .

بلیچینگ

چه خدماتی در کلینیک دندانپزشکی دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز ارائه می شود ؟

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یکی از پرطرفدار ترین  خدماتی  است که در دندانپزشکی زیبایی استفاده می شود .  کامپوزیت دندان  از آنجا که  در مدت زمان بسیار کوتاهی و  با هزینه بسیار  کمتری  انجام می شود، طرفداران  خاص خودش را دارد .  با کمک کامپوزیت دندان نیز می توان در زمان کمتر  اصلاح طرح لبخند  را انجام دهید .  داشتن لبخند زیبا و عاری از هر گونه ایراد  یکی  از  موارد  بسیار تاثیر  گذار در سلامت و اعتماد  به نفس افراد می  باشد .در کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر شیرین مددی  کامپوزیت دندان با بهترین مواد و بالاترین کیفیت انجام می شود .

دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز تخصص و مهارت بسیار زیادی در انجام ایمپلنت دندان دارد . جهت مشاوره و رزرو وقت می توانید با شماره هایی که داخل سایت است تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

لمینیت دندان

لیمینیت دندان نیز یکی دیگر از روش های  موثر در اصلاح  طرح لبخند  افراد می باشد .  اما به نسبت  کامپوزیت دندان، هزینه بیشتری لازم دارد  و هم در زمان بیشتری  انجام می شود . در طی لمینیت دندان لازم است تا دندان ها تراشیده شود و  لمینیت های سرامیکی  که ماندگاری و دوام بسیار بالایی دارند استفاده شوند . بسته به سلامت دندان ها و وضعیت خود فرد زیر نظر دندانپزشک زیبایی می توان هر کدام از این روش ها را استفاده کرد .

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان برای جبران دندان های از دست رفته انتخاب  خوبی است . ایمپلنت، پین هایی هستند از  جنس تیتانیوم  که با محیط دندان ها  سازگار می باشد .  ایمپلنت درون فک جایگذاری می شود که ساختاری کاملا شبیه به دندان دارند  . در زمان های  گذشته افراد که به دلیل  افزایش  سن  تصادفات و… دندان های خود را از دست می دادند انتخابی جز دندان  مصنوعی نداشتند. اما امروزه  افراد می توانند با کمک ایمپلنت دندان های  زیبا و کاملا  شبیه  به دندان های خود فرد، که کمتر کسی متوجه آن  شود داشته باشند .

نمونه ای از کامپوزیت دندان  توسط دکتر شیرین مددی

 

بلیچینگ دندان

 بلیچینگ دندان  یکی از روش های بسیار موثر  و کاربردی برای سفید کردن دندان می باشد، دندان هایی که تغییر رنگ داده اند  تاثیر بسیار منفی بر لبخند و زیبایی افراد می گذارد .   با استفاده از بلیچینگ دندان می  توان  تغییر رنگ دندان ها  که ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد را  اصلاح کرد .

یک دندانپزشک خوب باید  بتواند با توجه به وضعیت دندان های فرد  بهترین  انتخاب را داشته باشد . دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز  سعی خود را دارد  که  با   کمک بهترین مواد اولیه بیشترین میزان رضایتمندی را داشته باشد .

توجه داشته باشید که  انتخاب دندانپزشک تاثیر بسیار بالایی در نتیجه کار دارد .  گاهی افراد  ملاک انتخاب خود برای دندانپزشک را  تنها  هزینه قرار می دهند، در حالی که کاملا اشتباه است ، استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت  می تواند نتیجه کار را بسیار تحت تاثیر قرار دهد . با انتخابی آگاهانه  زیبایی لبخند خود را دوچندان کنید .

عصب کشی دندان

عصب کشی دندان درمانی  است که به منظور  ترمیم و نجات دندان، مورد استفاده  قرار می گیرد . در طی این روش درمان  عصب و پالپ برداشته می شود  و  دندانپزشک  باید  قسمت داخلی دندان  را  تمیز و عاری از  پوسیدگی کند . بدون درمان ، بافت اطراف دندان آلوده می شود و ممکن است آبسه تشکیل شود.

کانال ریشه ، اصطلاحی  است که  برای  توصیف حفره طبیعی، در مرکز  دندان مورد استفاده قرار می گیرد .  پالپ یا محفظه پالپ نواحی نرم درون کانال ریشه است. عصب دندان در داخل کانال ریشه قرار دارد.

هنگامی که بافت عصبی دندان آسیب میبیند، تجزیه می شود و باکتری ها در محفظه پالپ شروع به تکثیر می کنند. باکتری ها و سایر بقایای پوسیده شده می توانند باعث عفونت یا آبسه دندان شوند. آبسه وقتی رخ می دهد که عفونت در تمام طول انتهای ریشه های دندان گسترش پیدا کند .

عصب و پالپ دندان به دلیل پوسیدگی عمیق ، رویه های مکرر دندانپزشکی روی دندان و یا پر شدن زیاد ، ترک یا تراشه در دندان یا ضربه به صورت،  ممکن است تحریک ، ملتهب و آلوده شود. یک دندانپزشک  خوب باید بتواند علاوه بر  تخصص در زمینه زیبایی، تخصص در  زمینه درمانی نیز داشته باشد .

جرم گیری دندان

تغییر رنگ دندانها در درجه اول ناشی از دو منبع لکه است، عوامل درونی ، ذاتی و بیرونی .در اصل ، سفید کردن دندانها در درجه اول آن دسته از لکه های ذاتی را نمی تواند از طریق دبریدمان تمیز  کند .در زیر تفاوت های بین دو منبع که در تغییر رنگ سطح دندان نقش دارند ، توضیح می دهیم.

 عوامل زیادی وجود دارند که در تغییر رنگ دندان ها تاثیر می گذارند :

سیگار کشیدن

مصرف نوشیدنی های الکلی

لکه غذایی

افزایش سن

پوسیدگی دندان

ضایعه لکه سفید ارتودنسی

ژنتیک

مصرف بیش از حد قهوه و چای

ایجاد لکه های خارجی عمدتاً به دلیل عوامل محیطی از جمله مصرف سیگار ، رنگدانه های نوشیدنی ها و مواد غذایی ، آنتی بیوتیک ها و فلزاتی مانند آهن یا مس ممکن است رخ دهد . تركیبات رنگی موجود در این منابع به داخل لایه های دندانی اكتسابی یا مستقیماً روی سطح دندان جذب می شوند و باعث ایجاد لكه می شوند.

در صورتی  که جرم گیری  نتواند  تغییر رنگ ایجاد شده در دندان ها را از بین ببرد ، بلیچینگ دندان توصیه می شود .   بلیچینگ دندان همانطور که گفته شد، بهترین روش برای سفید کردن دندان  ها می باشد  که لازم است توسط دندانپزشک  خوب و  با تجربه در کلینیک انجام شود.

دکتر شیرین مددی دندانپزشکی زیبایی در اهواز، تمام خدمات خود را با  کمک  بهترین مواد و تجهیزات به مراجعین  عزیز ارائه می دهند .

تشخیص دندانپزشک خوب

دندانپزشک خوب دندانپزشکی است که به خوبی بتواند مشکل بیمار را تشخیص و بهترین راهکار را ارائه دهد زیرا تشخصص نادرست به ضرر بیمار تمام می شود حساسیت شغلی در دندانپزشکی بسیار بالا است به همین دلیل انتخاب دندانپزشک نباید به صورت عجولانه باشد
دندانپزشک بهتر است قبل از اقدام هر کاری بیمار خود را از آن مطلع کند تا بیمار را بتواند نسبت به کاری که می خواهد انجام دهد متقاعد کند به عنوان مثال در صورتی که دندان بیمار لازم به کشیدن باشد باید قبل از هر گونه اقدامی به بیمار گفته شود و در نهایت شما هستید که با توجه به صحبت های پزشکتان می توانید تصمیم بگیرید . در بسیار از موارد دیده شده که فرد برای عصب کشی به دندانپزشک مراجعه می کند و در صورتی که هیچ نیازی به عصب کشی نیست و با روش های دیگر قابل درمان است این وظیفه ی یک دندانپزشک خوب است که بیمار را آگاه کند .
از دیگر مواردی که باید بسیار به آن توجه کرد امکانات پزشکی می باشد که بسیار مهم و ضروری است دندانپزشک خوب باید با تکنولوژی جدید و مجهز کار کند زیرا بر نتیجه درمان تاثیر گذار خواهد بود به عنوان مثال می توان به مساله ی عکس برداری در دندان ها اشاره کرد در صورتی که عکس در دندانپزکی مطرح نبود براحتی پزشکان نمی توانستند مشکلات دندان را تشخیص دهند و یا درمان کنند .
موارد مهم دیگر بهداشت است که بسیار ضرورت دارد زیرا رعایت نکردن بهداشت از سوی دندانپزشک باعث به وجود آمدن عواقب خطرناک برای بیمار می شود مشکلاتی که برای رفع آن باید به جای دیگر اقدام کند تا درمان شود .
در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید .

Call Now Button