بهترین دندانپزشک اهواز

Contents

دندانپزشک خوب

انتخاب بهترین دندانپزشک در هر شهری مثلا اهواز، فاکتور بسیار مهمی است که کیفیت کار دندانپزشکی را تضمین می کند. دندانپزشکان دهان، دندان ها و لثه های بیمار را برای تشخیص هر گونه مشکلی معاینه می کنند و می توانند هر چه زودتر از بیماری لثه جلوگیری کنند. بسیاری از مردم به اشتباه معتقدند که تنها در صورتی باید به دندانپزشک مراجعه کنند که درد داشته باشند یا فکر کنند چیزی اشتباه است، اما هدف بزرگتر را از دست می دهند.

ویزیت دندان به معنای معاینه شدن توسط بهترین دندانپزشک که قادر به تشخیص و درمان به موقع است. کار چکاپ دندان می تواند بسیار ساده یا خیلی پیچیده باشد. با ما همراه باشید تا در این مقاله درباره انتخاب بهترین دندانپزشک اهواز تبادل نظر کنیم.

درست است که ورود به رشته های پزشکی خصوصا دندانپزشکی کار بسیار مشکلی است اما در بین تمامی دندانپزشکان نیز فقط تعداد کمی می توانند به یک دندانپزشک عالی تبدیل شوند. علاوه بر داشتن دانش یا تخصص عالی در مورد درمان هایی مانند کشیدن دندان عقل در بلک تاون، مشخصات خاصی وجود دارد که دندانپزشکان خوب را از سایر همکارانشان متمایز می کند.

چند نمونه کار دکتر شیرین مددی

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر دکتر شیرین مددی می توانید از صفحه اینستاگرام، گالری سایت یا کانال آپارات دکتر دیدن کنید.

وظایف بهترین دندانپزشک اهواز

دندانپزشک خوب دندانپزشکی است که با تخصص و تجربه و مهارتی که دارد تلاش برای درمان دندان های بیماران کند ولی در هیچ زمینه ی کاری کم کاری نکند مانند استرلیزه کردن زیرا استرلیزه کردن جزوه مواردی است که در صورتی که کوتاهی شود عواقب بسیار بدی به همراه خواهد داشت و به دلیل رعایت نشدن بهداشت مشکلات بسیار بدی برای بیمار به وجود خواهد آمد. دندانپزشکان پزشکانی هستند که در بهداشت دهان و دندان تخصص دارند. مسئولیت های آنها عبارتند از:

 • تشخیص بیماری های دهان.
 • ترویج بهداشت دهان و دندان و پیشگیری از بیماری.
 • ایجاد برنامه های درمانی برای حفظ یا بازگرداندن سلامت دهان و دندان بیمارانشان.
 • تفسیر اشعه ایکس و تست های تشخیصی.
 • اطمینان از تجویز ایمن داروهای بیهوشی.
 • نظارت بر رشد و تکامل دندان ها و فک ها.
 • انجام عمل های جراحی روی دندان ها، استخوان ها و بافت های نرم حفره دهان.

نظارت دندانپزشکان بر تیم بالینی برای اطمینان از مراقبت ایمن و موثر از دهان بسیار مهم است. حتی روش‌های به ظاهر معمولی مانند کشیدن دندان، آماده‌سازی و گذاشتن پرکننده‌ها یا تجویز داروهای بی‌حس کننده، خطرات بالقوه‌ای از عوارضی مانند عفونت، آسیب موقت یا حتی دائمی عصبی، خونریزی طولانی‌مدت، هماتوم و درد دارند.

تشخیص بهترین دندانپزشک ایران

دندانپزشک خوب دندانپزشکی است که به خوبی بتواند مشکل بیمار را تشخیص و بهترین راهکار را ارائه دهد زیرا تشخصص نادرست به ضرر بیمار تمام می شود حساسیت شغلی در دندانپزشکی بسیار بالا است به همین دلیل انتخاب دندانپزشک نباید به صورت عجولانه باشد.


بهتر است دندانپزشک قبل از اقدام هر کاری بیمار خود را از آن مطلع کند تا بیمار را بتواند نسبت به کاری که می خواهد انجام دهد متقاعد کند. به عنوان مثال در صورتی که دندان بیمار لازم به کشیدن باشد باید قبل از هر گونه اقدامی به بیمار گفته شود و در نهایت شما هستید که با توجه به صحبت های پزشکتان می توانید تصمیم بگیرید .


در بسیار از موارد دیده شده که فرد برای عصب کشی به دندانپزشک مراجعه می کند و در صورتی که هیچ نیازی به عصب کشی نیست و با روش های دیگر قابل درمان است این وظیفه ی یک دندانپزشک خوب است که بیمار را آگاه کند .


از دیگر مواردی که باید بسیار به آن توجه کرد امکانات پزشکی می باشد که بسیار مهم و ضروری است دندانپزشک خوب باید با تکنولوژی جدید و مجهز کار کند زیرا بر نتیجه درمان تاثیر گذار خواهد بود به عنوان مثال می توان به مساله ی عکس برداری در دندان ها اشاره کرد در صورتی که عکس در دندانپزشکی مطرح نبود براحتی پزشکان نمی توانستند مشکلات دندان را تشخیص دهند و یا درمان کنند .


موارد مهم دیگر بهداشت است که بسیار ضرورت دارد زیرا رعایت نکردن بهداشت از سوی دندانپزشک باعث به وجود آمدن عواقب خطرناک برای بیمار می شود مشکلاتی که برای رفع آن باید به جای دیگر اقدام کند تا درمان شود. در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید .


معیار انتخاب بهترین دندانپزشک اهواز

معیار های انتخاب بهترین دندانپزشک در اهواز

 • استفاده از تکنولوژِ های به روز و جدید
 • سواد و تخصص علمی
 • سابقه و نمونوه کار
 • برخورد صحیح با بیمار و دستیاران
 • داشتن تعهد و انصاف کاری
 • ارائه مشاوره‌های لازم
 • کیفیت بالا در ارائه خدمات
 • تجربه و تبحر دندانپزشک
 • موقعیت مکانی مناسب و دسترسی ساده
 • رضایت عمومی از پزشک و خدمات
 • رفتار پزشک و کادر او در اولین دیدار شما
 • بهداشت محیط

ویژگی های یک دندان پزشک خوب

دانش بالا بهترین دندانپزشک در اهواز

هر متخصص درباره مراقبت از دندان و آناتومی دهان، آسیب شناسی و درمان آگاهی دارد، اما هر دندانپزشکی هر خدمتی را ارائه نمی دهد. شما باید دندانپزشکی را انتخاب کنید که بتواند خدمات مورد نیاز شما را ارائه دهد و دانش متناسب با آن خدمات را داشته باشد. 

دکتر شیرین مددی با سالها تحصیل و فعالیت در حوزه دندانپزشکی و زیبایی به عنوان یکی از بهترین دندانپزشک های اهواز به بیماران کمک می کنند تا با جدیدترین تکنیک های روز دندانپزشکی به زیبایی دلخواهی که می خواهند برسند.

توجه به جزئیات یک دندانپزشک خوب

از آنجایی که دندانپزشکان بر روی ناحیه کوچک و محدود دهان کار می کنند، باید بتوانند کوچکترین جزئیات را ببینند. برای مثال، توجه به جزئیات بهترین دندانپزشک اهواز به درمان و تشخیص صحیح مشکلات دندانی کمک می کند.

در اولین مرحله دندانپزشک شما باید به جزئیات توجه داشته باشد زیرا دندان یک عضو کوچک از دهان است و اگر دندانپزشک به این جزئیات توجه کند به راحتی مشکل دندان شما را تشخیص میدهد. کارهای زیبایی دندان نیازمند توجه به جزئیات مضاعفی هستند زیرا دندانپزشک باید کوچکترین ایرادی که شاید خیلی به چشم نیاید را بررسی و درمان کند. اگر اطلاعاتی درباره اهمیت انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز ندارید پیشنهاد می کنیم مقاله لینک شده را مطالعه بفرمائید.

سریع بودن

ویژگی دیگری که یک دندانپزشک را متمایز میکند چابکی و توانایی بالای دست هایش است. این توانایی به انجام حرکات دقیق دهان در فضای بسیار محدود کمک میکند، بنابراین بهترین دندانپزشک اهواز باید مهارت ها و فناوری مناسب مانند دندانپزشکی میکروسکوپی در بلک تاون را داشته باشد تا بتواند بدون هیچ عارضه ای دندانپزشکی دقیق ارائه دهد.

جویای علم

رشته دندانپزشکی هر روز در حال پیشرفت و نوآوری است و فناوری های آن نیز به طور مداوم پیشرفته تر می شوند. بنابراین بهترین دندانپزشک در هر شهری مثل اهواز باید تکنیک ها و روش های دندانپزشکی جدید را برای ارائه یک درمان راحت و موثر برای بیماران بداند. یک دندانپزشک خوب همیشه عطش دانش دارد تا از روندهای جدید مطلع شود و با ادغام آنها در کار خود همیشه پیشتاز بماند.

قابل اعتماد بودن دکتر

از آنجا که دندانپزشکان با اشیاء فلزی تیز در دهان کار می کنند، بیماران باید اطمینان داشته باشند که دندانپزشک آنها تمام تلاش خود را می کند تا به آنها آسیبی نرساند و تمام اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهد تا تجربه آنها بدون درد باشد.

هنر دکتر

دندانپزشکی اغلب به عنوان یک هنر شناخته می شود. دندانپزشکی تا حد زیادی بر حفظ سلامت دهان و دندان تاثیر گذار است، اما  یک عمل زیبایی هم محسوب میشود. بخش عمده ای از دندانپزشکی شامل ترمیم دندان ها و زیبا جلوه دادن لبخند است، چیزی که بیمار خوشحال می شود به دیگران نشان دهد.

تمیزی و نظم مطب

مطب دندانپزشک باید تمیز و منظم باشد شما باید استریل بودن تمام ابزار دندانپزشکی را بررسی کنید. در صورت مشاهده مواردی مانند دستکش های قدیمی و وسایل کثیف در عمل دندانپزشکی، دندانپزشک شما ممکن است اتاق معاینه را آلوده کند، یا میکروب ها را پخش می کند و شما و سایر بیماران را بیمار کند.

فناوری جدید

یک دندانپزشک خوب از آخرین فناوری های دندانپزشکی و تکنیک و تجهیزات جدید استفاده میکند.

مودب و صبور بودن بهترین دندانپزشک اهواز

صبر برای دندانپزشکانی که کودکان به آنها مراجعه می کنند اهمیت ویژه ای دارد. بیماران اطفال به احتمال زیاد نیاز به توجه بیشتری دارند و ممکن است به زمان بیشتری برای غلبه بر اضطراب دندان نیاز داشته باشند. دندانپزشکان خوب این را درک می کنند و وقت می گذارند تا  بیماران کوچک خود را در آرامش قرار دهند.

یک دندانپزشک خوب هرگز عجله ای برای ارائه درمان هایی مانند کشیدن دندان عقل نخواهد کرد. بهترین دندانپزشک اهواز زمانی را برای گوش دادن به نگرانی های بیماران خود خصوصا کودکان و سالمندان، اختصاص می دهد. حتی اگر بیمار سوالات زیادی درباره وضعیت خود بپرسد، دندانپزشک با صبوری پاسخ همه را خواهد داد. او رفتاری مؤدبانه با همه بیماران دارد و هیچ تبعیضی بین آنها قائل نیست. یعنی بیماران را مانند اعضای نزدیک خودش ویزیت و درمان می کند تا به عنوان بهترین دندانپزشک شهرش مثل اهواز تبدیل شود.

همدلی

از آنجا که دندانپزشکان در یک فضای بسیار کوچک و حساس بدن کار می کنند، یک دندانپزشک خوب در هر مرحله از عمل با بیمار ارتباط برقرار می کند و مطمئن می شود که آنها خوب هستند و درد زیادی ندارند. یک دندانپزشک ایده آل تمام تلاش خود را می کند تا بیماران خود کمترین درد را حس کنند.

چه خدماتی در بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز ارائه می شود؟

در زیر توضیحاتی در مورد برخی از خدمات رایج دندانپزشکی که توسط بهترین دندانپزشک اهواز انجام می شود آورده شده است:

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یکی از پرطرفدار ترین  خدماتی  است که در دندانپزشکی زیبایی استفاده می شود. این کار  از آنجا که  در مدت زمان بسیار کوتاهی و  با هزینه بسیار  کمتری  انجام می شود، طرفداران خاص خودش را دارد. با کمک کامپوزیت دندان نیز می توان در زمان کمتر اصلاح طرح لبخند  را انجام دهید. 

کامپوزیت دندان

داشتن لبخند زیبا و عاری از هر گونه ایراد یکی  از موارد  بسیار تاثیر  گذار در سلامت و اعتماد  به نفس افراد می  باشد .در کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر شیرین مددی  کامپوزیت دندان با بهترین مواد و بالاترین کیفیت انجام می شود .

لمینیت دندان

لمینیت دندان

لمینت دندان یک پوسته نازک است که توسط مواد سفارشی همرنگ دندان طراحی شده است. این پوسته ها به سطح جلویی دندان ها چسبانده می شوند تا شکل، اندازه، رنگ و ظاهر کلی دندان ها را بهبود بخشند.

لمینیت دندان نیز یکی دیگر از روش های  موثر در اصلاح  طرح لبخند  افراد است. اما به نسبت کامپوزیت دندان، هزینه بیشتری لازم دارد و هم در زمان بیشتری انجام می شود. در طی لمینیت دندان لازم است تا دندان ها تراشیده شود و  لمینیت های سرامیکی  که ماندگاری و دوام بسیار بالایی دارند استفاده شوند . بسته به سلامت دندان ها و وضعیت خود فرد زیر نظر دندانپزشک زیبایی می توان هر کدام از این روش ها را استفاده کرد .

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان برای جبران دندان های از دست رفته انتخاب  خوبی است .ایمپلنت دندان نوعی پروتز مصنوعی است که در آن یک پیچ یا سیلندر تیتانیومی در فک پایین یا فک بالا قرار می گیرد. پس از یک دوره بهبودی 3 تا 6 ماهه، ساختار دندانی متصل به ایمپلنت (تاج، بریج یا پروتز) قرار داده می شود.

ایمپلنت دندان

ایمپلنت اکنون به طور محکم در فک رشد کرده و به اندازه کافی مقاوم است. اگر ایمپلنت ها با دقت درمان شوند (بهداشت دهان)، به دلیل شباهت قابل توجهی به دندان های شما از نظر ثبات، ظاهر و عملکرد، که هیچ نوع پروتز دیگری نمی تواند ارائه دهد را تضمین می کند. در زمان های  گذشته افراد که به دلیل افزایش سن  تصادفات و… دندان های خود را از دست می دادند انتخابی جز دندان  مصنوعی نداشتند. اما امروزه  افراد می توانند با کمک ایمپلنت دندان های  زیبا و کاملا  شبیه  به دندان های خود فرد، که کمتر کسی متوجه آن  شود داشته باشند.

 بلیچینگ دندان در اهواز

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان  یکی از روش های بسیار موثر  و کاربردی برای سفید کردن دندان می باشد. دندان هایی که تغییر رنگ داده اند  تاثیر بسیار منفی بر لبخند و زیبایی افراد می گذارد. با استفاده از بلیچینگ دندان می  توان  تغییر رنگ دندان ها  که ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد را اصلاح کرد.

یک دندانپزشک خوب باید  بتواند با توجه به وضعیت دندان های فرد  بهترین  انتخاب را داشته باشد. دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز سعی خود را دارد  که  با کمک بهترین مواد اولیه بیشترین میزان رضایتمندی را داشته باشد. توجه داشته باشید که  انتخاب دندانپزشک تاثیر بسیار بالایی در نتیجه کار دارد.  گاهی افراد  ملاک انتخاب خود برای دندانپزشک را  تنها  هزینه قرار می دهند، در حالی که کاملا اشتباه است ، استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت، می تواند نتیجه کار را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. با انتخابی آگاهانه  زیبایی لبخند خود را دوچندان کنید.

عصب کشی دندان

عصب کشی دندان درمانی است که به منظور ترمیم و نجات دندان، مورد استفاده  قرار می گیرد. در طی این روش درمان  عصب و پالپ برداشته میشود و دندانپزشک  باید  قسمت داخلی دندان  را  تمیز و عاری از پوسیدگی کند. بدون درمان، بافت اطراف دندان آلوده می شود و ممکن است آبسه تشکیل شود.

root canal

کانال ریشه، اصطلاحی است که  برای توصیف حفره طبیعی، در مرکز  دندان مورد استفاده قرار می گیرد.  پالپ یا محفظه پالپ نواحی نرم درون کانال ریشه است. عصب دندان در داخل کانال ریشه قرار دارد. هنگامی که بافت عصبی دندان آسیب میبیند، تجزیه می شود و باکتری ها در محفظه پالپ شروع به تکثیر می کنند. باکتری ها و سایر بقایای پوسیده شده می توانند باعث عفونت یا آبسه دندان شوند. آبسه وقتی رخ می دهد که عفونت در تمام طول انتهای ریشه های دندان گسترش پیدا کند. بنابراین برای درمان این مشکلات باید حتما به بهترین دندانپزشک شهر خود مثلا اهواز مراجعه کنید تا با بهترین روش مشکل خود را درمان کنید.

جرم گیری دندان در اهواز

جرم گیری دندان

تغییر رنگ دندانها در درجه اول ناشی از دو منبع لکه است، عوامل درونی/ذاتی و بیرونی. در اصل، سفید کردن دندانها در درجه اول آن دسته از لکه های ذاتی را نمی توان با مسواک حذف کرد، تمیز می کند. در ویدئوهای زیر تفاوت های بین دو منبع که در تغییر رنگ سطح دندان نقش دارند، توضیح می دهیم.

 عوامل زیادی وجود دارند که در تغییر رنگ دندان ها تاثیر می گذارند:

 • سیگار کشیدن
 • مصرف نوشیدنی های الکلی
 • لکه غذایی
 • افزایش سن
 • پوسیدگی دندان
 • ضایعه لکه سفید ارتودنسی
 • ژنتیک
 • مصرف بیش از حد قهوه و چای

ایجاد لکه های خارجی عمدتاً به دلیل عوامل محیطی از جمله مصرف سیگار ، رنگدانه های نوشیدنی ها و مواد غذایی، آنتی بیوتیک ها و فلزاتی مانند آهن یا مس ممکن است رخ دهد . تركیبات رنگی موجود در این منابع به داخل لایه های دندانی اكتسابی یا مستقیماً روی سطح دندان جذب می شوند و باعث ایجاد لكه می شوند.

در صورتی  که جرم گیری  نتواند  تغییر رنگ ایجاد شده در دندان ها را از بین ببرد ، بلیچینگ دندان توصیه می شود.  بلیچینگ دندان همانطور که گفته شد، بهترین روش برای سفید کردن دندان  ها می باشد  که لازم است توسط دندانپزشک  خوب و  با تجربه در کلینیک انجام شود.

دکتر شیرین مددی بهترین دندانپزشک اهواز، تمام خدمات خود را با  کمک  بهترین مواد و تجهیزات به مراجعین  عزیز ارائه می دهند .

دندانپزشک زیبایی در اهواز

دندانپزشک زیبایی اهواز

دندانپزشکان زیبایی به بهبود ظاهر دندان ها، لثه ها یا فک کمک می کنند و در عین حال آن را بسیار طبیعی جلوه می دهند. زمانی که بیماران از لبخند خود راضی نیستند، خواه از دندان های شکسته، تغییر رنگ، از دست رفته یا بدشکل، دندانپزشکی زیبایی می تواند به شما کمک کند تا لبخندی بی نقص داشته باشید. دندانپزشکی زیبایی بر روی ظاهر کلی لبخند بیمار از جمله رنگ، موقعیت، شکل و اندازه دندان ها تمرکز دارد. درک آنچه که بهترین دندانپزشک در اهواز می تواند انجام دهد به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که چه نوع دندانپزشکی ممکن است نیاز داشته باشید.

دندانپزشکی زیبایی خدمات بسیاری را برای زیبایی لبخند ارائه می دهد. ما یک فرآیند مشاوره دقیق ارائه می دهیم که به تیم ما امکان می دهد دندان ها و دهان شما را برای تعیین درمان توصیه شده معاینه کنند. ما همچنین زمان می‌گذاریم تا به بیمار اجازه دهیم نگرانی‌های خود را توضیح دهد، و اینکه چه چیزی را در مورد لبخندش دوست دارد یا دوست ندارد. تیم ما در هر مرحله از راه برای کمک به راهنمایی بیمارانمان و انتخاب یک درمان زیبایی که برای آنها بهترین کار را دارد، وجود دارد.

خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی اهواز

 • اصلاحات لبخند
 • سفید کردن دندان
 • SureSmile
 • کانتورینگ لثه
 • تاج های دندان
 • روکش های چینی
 • باندینگ دندان
 • ایمپلنت های دندانی
بهترین دندانپزشک اهواز
مسواک زدن دندان
پر کردن دندان توسط بهترین دندانپزشک اهواز
بهترین دندانپزشک اهواز کیست

دندانپزشکی زیبایی می تواند به روشن تر شدن لبخند، صاف کردن دندان ها و ایجاد یکنواختی و طبیعی جلوه دادن دندان های شما کمک کند. اگر آسیب یا جراحتی دارید، لازم نیست با این مسائل زندگی کنید. دندانپزشکی زیبایی می تواند به رفع این عیوب کمک کند. دندان های از دست رفته را می توان اصلاح کرد و می توانید از لبخندی زیبا لذت ببرید بدون اینکه کسی بداند دندان های از دست رفته دارید.

باقی ماندن دندان های از دست رفته در دهان می تواند منجر به از دست دادن استخوان یا سایر عوارض شود، بنابراین مهم است که در اسرع وقت به مشکلات خود رسیدگی کنید. اگر نگرانی درباره سلامتی و زیبایی دندانهای خود دارید می توانید از طریق شماره های 3212427 – 3212124 – 613 98+ با دکتر شیرین مددی یکی از بهترین دندانپزشک های اهواز وقت مشاوره بگیرید.

تفاوت بین دندانپزشکی ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی

گاهی اوقات درک تفاوت بین دندانپزشکی ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی مشکل است. این به این دلیل است که بهترین دندانپزشک زیبایی در دندانپزشکی ترمیمی نیز متخصص خواهد بود و اغلب از برخی از تکنیک های مشابه استفاده می کند.

دندانپزشکی ترمیمی به دنبال ترمیم آسیب و اطمینان از عملکرد کامل دندان‌ها است، اما دکتر شیرین مددی بهترین دندانپزشک زیبایی اهواز، یک قدم فراتر از این می‌روند و به دنبال هر فرصتی برای دستیابی به نتایجی است که از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر بوده و با دندان‌های موجود و لبخند بیمار مطابقت بیشتری داشته باشد.

مزایای دندانپزشکی زیبایی و جراحی زیبایی دندان

ما معتقدیم که دندانپزشکی زیبایی می تواند کلید بازیابی اعتماد به نفس در لبخند شما و اطمینان از خود در زندگی روزمره کاری و خانگی شما باشد. دندانپزشکی زیبایی مدرن و تکنیک های جراحی زیبایی دندان دقیق و اغلب کمتر تهاجمی تر از آن چیزی است که بیماران ما انتظار دارند.

قرار دادن دقیق روکش ها و روکش های چینی و سفید کردن موثر دندان ها می تواند تفاوت زیادی در احساس شما نسبت به ظاهر شما ایجاد کند. امروز با تیم ما صحبت کنید تا دریابید که چگونه می توانیم به شما کمک کنیم تا به نتایج زیبایی که تا حد امکان به لبخند طبیعی شما نزدیک باشد، برسید.

دکتر شیرین مددی یکی از بهترین دندانپزشک های اهواز هستند که به شما کمک می کنند با کمترین ریسک به بهترین نتیجه در درمان های زیبایی و سلامتی دندان برسید.

چرا سلامت دهان اهمیت دارد؟

بسیاری از مطالعات علمی اخیر، ارتباط بین سلامت دهان و دندان و انواع شرایط بهداشتی عمومی – از جمله دیابت و بیماری قلبی را نشان می‌دهند. در پاسخ، سازمان بهداشت جهانی بهداشت دهان و دندان را در تلاش‌های خود برای پیشگیری از بیماری‌های مزمن ادغام کرده است، زیرا خطرات سلامتی مرتبط هستند.

اهمیت سلامت دهان

توصیه می شود ویزیت های دندانپزشکی توسط بهترین دندانپزشک در اهواز یا شهر های دیگر تا اولین روز تولد کودک برای ایجاد یک “خانه دندانپزشکی” آغاز شود. دندانپزشکان می توانند به کودکان و والدین راهنمایی کنند، خدمات پیشگیرانه بهداشت دهان و دندان ارائه دهند و بیماری های دندانی را در مراحل اولیه آن تشخیص و درمان کنند. این مراقبت مداوم از دندان به کودکان و بزرگسالان کمک می کند تا سلامت دهان و دندان را در طول زندگی خود حفظ کنند.

چند وقت یکبار باید به بهترین دندانپزشک اهواز مراجعه کنم؟

پاسخ کوتاه این است: هر شش ماه برای خدمات پیشگیرانه و در غیر این صورت، هر زمان که در مورد سلامت دهان و دندان خود نگرانی دارید. ممکن است یک سیگنال واضح (مانند دندان درد یا خونریزی لثه) داشته باشید که چیزی در دهان شما نیاز به توجه دارد. یا ممکن است در مورد یک عمل زیبایی شنیده باشید که می خواهید درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در هر صورت، از تماس با مطب دندانپزشکی تردید نکنید. از نظر قرار ملاقات های معمول دندانپزشکی، یک برنامه زمانی وجود ندارد که برای همه بیماران مناسب باشد. بسته به شرایط فردی شما، دندانپزشک شما ممکن است بخواهد شما را دو بار در سال، هر سه ماه یا فاصله زمانی دیگر ببیند. هر چه هست، آن قرارها را فراموش نکنید!

مراجعه به بهترین دندانپزشک اهواز

پیروی از برنامه توصیه‌ شده درمان‌های پیشگیرانه و رعایت بهداشت مؤثر دهان و دندان در خانه، بهترین راه های پیشگیری از بیماری‌های دندانی هستند تا بتوانید لبخندتان را تا آخر عمر درخشان و سالم نگه دارید. بهترین دندانپزشک در اهواز به شما توصیه می کند که چه زمانی برای معاینه باید مراجعه کنید. اگر هر گونه مشکل یا علامتی را در بین بازدیدها تجربه کردید، باید فوراً یک وقت ملاقات بگیرید.

سخن آخر

مراقبت از دندان کاری مهم برای حفظ سلامت کلی فرد است و مشکلات دهان و دندان درمان نشده می تواند منجر به علائمی مانند درد، عفونت یا از دست دادن دندان شود. حتی اگر فردی هستید که همیشه مراقب سلامت دندان خود هستید و به طور مرتب دندان های خود را چکاپ می کنید، باز هم باید بهترین دندانپزشک شهر خود را بشناسید. ما در این مقاله درباره انتخاب بهترین دندانپزشک اهواز و مشخصاتی که باید داشته باشد صحبت کردیم. اگر سوالی به ذهنتان رسیده که پاسخش را در اینجا نیافتید می توانید با درج سوال خود در کادر دیدگاه زیر آن را به اشتراک بگذارید تا در سریعترین زمان به شما پاسخ دهیم.

drmadadi

نظرات بسته شده است.

مدت زمان مطالعه ۱۸ دقیقه
تماس سریع