بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز

Contents

بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز چه کسی است؟ زیبایی به ما اعتماد بنفس بالایی می دهد. دندان های ما هنگام صحبت کردن بسیار در چشم می آیند بنابراین یکی از مهم ترین دغدغه مندی هایی که در افراد مختلف شاهد هستیم این است که برای انجام انواع اقدامات زیبایی در حوزه دندانپزشکی، می خواهند که نزد بهترین دندانپزشک زیبایی اقدامات درمانی و ترمیمی را انجام دهند. دکتر شیرین مددی یکی از بهترین دندانپزش های زیبایی شهر اهواز هستند که انواع کارهای زیبایی و درمانی دندان انجام می دهند.

در مقاله پیش رو قصد داریم 10 گام برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و اقداماتی که بهترین دندانپزشک زیبایی می تواند انجام دهد را در قالب بخش های مستقل در اختیار شما عزیزان و همراهان همیشگی مان قرار دهیم.

بهترین کلینیک دندانپزشکی

دکتر شیرین مددی یکی از بهترین دندانپزشک های زیبایی اهواز هستند. ایشان به بهترین متریال و تکنیک های روز دنیا کار زیبایی دندان را انجام می دهندو زیبایی دندان تاثیر بسزایی بر زیبایی چهره فرد دارد. بدین سبب افراد زیادی در سرتاسر دنیا به دنبال بهترین دندانپزشک زیبایی محل سکونت خود هستند.

دندانپزشک زیبایی چه کسی است؟

نیاز به انجام کارهای زیبایی و درمان دندان درگذشته بسیار کمتر از امروز بود. دندانپزشکان زیبایی می توانند ظاهر دندان ها و لبخند را زیباتر کنند. البته دندانپزشکان فقط بر روی جایگزینی و ترمیم دندان های آسیب دیده تمرکز نمی کنند. دندانپزشکان زیبایی طیف گسترده ای از روش های دندانپزشکی را انجام می دهند تا فرد به ظاهر مطلوبش از زیبایی دندان برسد. بسیاری از درمان های دندانپزشک زیبایی علاوه بر بهبود ظاهری دندان می توانند مزایای ترمیمی نیز داشته باشند.

در واقع رشته دندانپزشکی زیبایی، اصلاح و ترمیم دندان ها برای رسیدن به لبخندی زیباتر است. دندانپزشکانی که این نوع دندانپزشکی را انجام می دهند می توانند مانند سایر دندانپزشکان پوسیدگی ها را پر کنند، اما آنها روش های خاص دیگری را انتخاب می کنند تا زیبایی نیز حفظ شود. دکتر شیرین مددی به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز همیشه در کنار راه های درمانی روتین به بیماران خود کارهای زیبایی دندان را پیشنهاد می دهند تا علاوه بر حفظ سلامت دندان، لبخند و زیبایی دندان های بیمار بیشتر شود.

برای رزرو نوبت با دکتر شیرین مددی، اطلاعات تماس خود را در فرم زیر پر نمائید.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
اطلاعات تماس شما با موفقیت ثبت شد!
نشکلی رخ داد. لطفا مجددا اطلاعات تماس خود را وارد نمائید!!!

دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز

دکتر شیرین مددی یکی از بهترین دندانپزشکان زیبایی اهواز هستند که فلوشيپ زيبايي از جنوا ايتاليا دارند. ایشان با سالها تجربه در کار دندانپزشکی زیبایی بهترین مشاور برای بیماران و متقاضیان کارهای دندانپزشکی زیبایی هستند. ایشان انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی را مانند کامپوزیت، لمینت، بلیچینگ، ایمپلنت و… را با بهترین متریال و جدیدترین متد دندانپزشکی ارائه می دهند. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید از صفحه اینستاگرام یا کانال آپارات دکتر دیدن کنید:

اینستاگرام: https://www.instagram.com/drshirinmadadi/
آپارات: https://www.aparat.com/drshmadadi/

به طور کلی لازم است بدانید که دندانپزشک زیبایی کسی است که در زمینه دندانپزشکی تحصیل نموده و دارای مدرک معتبر می باشد و علاوه بر انجام خدمات درمانی در زمینه دندان و دهان به طور تخصصی و حرفه ای تر به انجام خدمات زیبایی دندان نظیر بلیچینگ، لمینت دندان، کامپوزیت و… می پردازد.

از آنجایی که انجام این اقدامات زیبایی امری بسیار حساس است، اغلب توصیه می شود که جهت انجام این دسته از خدمات زیبایی، به بهترین دندانپزشک زیبایی شهر خود مراجعه نمایید.

بهترین دندانپزشک زیبایی اهواز

دکتر شیرین مددی، به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی اهواز، با سالها تجربه در کارهای دندانپزشکی زیبایی و گذراندن دوره های معتبر فلوشیپ بین المللی، تمامی مدارک لازم برای ارتقا دانش دندانپزشکی را کسب کرده اند.

مراجعه به بهترین دندانپزشک در اهواز از آن جهت که شما از خدمات بهتری بهرمند می شوید و از بروز هرگونه عوارض پیشگیری می کنید، از اهمیت بالایی برخودار است. یک دندانپزشک زیبایی با بررسی انواع روشهای درمانی-زیبایی دندان کمک می کند تا با بهترین روش دندان ها زیبا شوند. برخی مواقع بیماران به دلایل مختلفی به یک دندانپزشک زیبایی غیرمتخصص مراجعه می کنند و در ادامه با عوارض کارهای زیبایی اشتباهی که روی دندانهایشان انجام شده درگیر می شوند.

دکتر شیرین مددی برای انجام کارهای زیبایی دندان ارتودنسی، ایمپلنت، بلیچینگ، کامپوزیت و لمینت را با بهترین متریال و تکنیک های روز انجام می دهند. دکتر مددی برای ترمیم پوسیدگی دندان از رزین های همرنگ دندان روی سطح آن استفاده می کنند تا شکاف، فضاهای خالی، شکستگی و همچنین لکه های روی دندان را پوشش دهد. به همین دلایل می ایشان را به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی اهواز معرفی کردیم.

مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی

همان طور که ممکن است بدانید انتخاب و یافتن بهترین دندانپزشک زیبایی به خصوص در شهرستان هایی مانند اهواز امری بسیار دشوار است. ما در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز می پردازیم و به شما در شناخت یک دندانپزشک زیبایی خوب کمک می کنیم. چندین نکته وجود دارد که افراد باید هنگام جستجوی بهترین دندانپزشک زیبایی در نظر بگیرند. از جمله مهم ترین ویژگی هایی بهترین دندانپزشک زیبایی عبارتند از:

تحصیلات آکادمیک

قطعا اولین و مهم ترین ویژگی ای که بهترین دندانپزشک زیبایی باید داشته باشد این است که دانش و آگاهی کافی در زمینه اقدامات زیبایی دندان داشته باشد.
همانطورکه می دانید حوزه دندانپزشکی و زیبایی هر روزه رشد چشم گیری دارد و هر روزه تکنیک های جدید در این حوزه از دانش ایجاد می شود. از این رو توصیه مان این است که برای انجام انواع اقدامات زیبایی از پزشکانی کمک بگیرید که در جریان رشد دندانپزشکی آگاهی های نوینی داشته باشند.

دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز هستند که از بهترین تکنیک های علم دندانپزشکی برای زیبایی دندان های بیماران خود استفاده می کنند.

دندانپزشکی زیبایی یک شاخه جداگانه در بین انواع مختلف تخصص های دندانپزشکی است. بنابراین برای انجام کارهای زیبایی دندان باید حتما به متخصص دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد نه یک دندانپزشک که تخصص انجام کارهای زیبایی را ندارد. دندانپزشکان می توانند بعد از گذراندن دوره عمومی دندانپزشکی تخصص زیبایی را انتخاب کنند یا با گذراندن دوره های فلوشیپ زیبایی دندان آموزش های تخصصی حوزه دندانپزشکی زیبایی را ببینند.

مهارت و تجربه

 دومین ویژگی بهترین دندانپزشک زیبایی، تجربه و مهارتی است که در زمینه  دانش زیبایی دندان است. در صورتی که پزشکان تجربه کاری و سابقه فعالیت های زیبایی بسیاری داشته باشند منجر به این اتفاق می شود که نتیجه بخشی اقدامات زیبایی افزایش پیدا کند. تجربه دندانپزشک بسیار مهم است. بیمار باید تعداد سالهایی را که دندانپزشک خدمات زیبایی ارائه کرده است را بیابد.

همچنین برخی دندانپزشکان زیبایی تنها کار لمینت و کامپوزیت انجام می دهند بنابراین انتخاب شما به عنوان یک بیمار برای انجام انواع مختلف کارهای زیبایی دندان کم می شود. به همین دلیل مهارت و تجربه در کنار علم به روز دکتر اهمیت بالایی دارد.

بسیاری از دندانپزشکان که بر روی کارهای زیبایی دندان تمرکز دارند بهتر می توانند پاسخگو نیاز بیمار از کارهای دندانپزشک زیبایی باشند. سطح مهارت دندانپزشک با سالهای تجربه او مشخص می شود. اما این بدان معنا نیست که یک دندانپزشک زیبایی تازه کار نمی تواند خدمات خوبی ارائه دهد.

در بسیاری از موارد، مشاهده نمونه کارهای زیبایی انجام شده توسط دندانپزشک می تواند مفید باشد. امروزه با افزایش شبکه های اجتماعی و راه های ارتباطی آنلاین بیماران به راحتی می توانند با سرچ در شبکه اینستاگرام یا گوگل نمونه کارهای دندانپزشکان زیبایی را ببینند و از بین آن ها بهترین دندانپزشک زیبایی برای کار مدنظرشان را انتخاب کنند. همچنین مشاهده نظرات بیماران قبلی در صفحات اجتماعی مختلف دندانپزشک زیبایی می تواند کمک بسیاری برای انتخاب بهترین گزینه کند. شما می توانید با مراجعه به کانال آپارات دکتر شیرین مددی نمونه کارهای زیبایی ایشان را ببینید.

ایجاد احساس آرامش در بیمار

راحتی بیمار نیز بسیار مهم است. محیط دندانپزشکی به نوعی برای بیشتر افراد استرس زاست بنابراین اگر پرسنل و دندانپزشک زیبایی موجب ایجاد احساس راحتی در بیمار شوند، تجربه خوبی برای فرد به ارمغان خواهد آورد. هم چنین یک دندانپزشک خوب می بایست دلسوز باشد و با توجه به شرایط سلامت دندان و دهان مراجعین به انجام این اقدامات بپردازد. دکتر شیرین مددی با آرامشی که خودشان به بیمار انتقال می دهند می توانند او را آرام کنند تا استرسی برای انجام کارهای دندانپزشکی نداشته باشد. به همین دلیل ایجاد احساس آرامش در بیمار یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز در نظر بگیرید.

بهداشت کلینیک دندانپزشکی در اهواز

یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی، محیط کار و کلینیک تمیز است. کار دندانپزشکی بسیار حساس است و اگر دندانپزشک کلینیک تمیز نداشته باشد و بهداشت را رعایت نکند می تواند منجر به ابتلا بسیاری از بیماری های خطرناک در فرد شود.

بنابراین برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز نیز به فاکتورهای تمیزی محیط نیز توجه کنید. کلینیک دکتر شیرین مددی در اهواز جز بهترین و تمیزترین کلینیک های دندانپزشکی است و بیماران می توانند بدون نگرانی از ابتلا بیماری در محیط دندانپزشکی کارهای زیبایی دندان خود را انجام دهند.

قیمت معقول

قیمت کار زیبایی دندان فاکتور بسیار مهمی در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در هر شهری مثل اهواز است. دندانپزشکی زیبایی یک کار غیراورژانسی و لوکس است بنابراین انتظار انجام کار با کیفیت با قیمت بسیار ارزان دور از عقل است. روکش های دندانی مانند کامپوزیت و سرامیک همگی شخصی سازی شده و موادشان وارداتی است. اما در کنار همه این موارد، پیدا کردن بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز که هزینه کارهای زیبایی معقولی داشته باشد کار سختی است. بنابراین هنگام انخاب دندانپزش به فاکتور مقرون به صرفه بودن، نه فقط ارزان بودن کار دندانپزشکی دقت کنید.

کلینیک مدرن بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز

برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز یا هر شهر دیگری، به فاکتور پیشرفته بودن تجهیزات کلینیک دقت کنید. در واقع برای اینکه یک دندانپزشک کار زیبایی دندان را به بهترین نحو ممکن انجام دهد، نیازمند تجهیزات مدرن و بهترین مواد روز دندانپزشکی است. کلینیک دکتر شیرین مددی مجهز به بهترین تجهیزات دندانپزشک زیبایی در اهواز است و شما می توانید با خیال راحت بهترین خدمات دندانپزشکی را از آنجا بدست آورید.

بهترین دندانپزشک زیبایی چه اقداماتی انجام می دهد؟

دندانپزشک زیبایی با اقداماتی که انجام می دهد کمک می کند بیمار به اهداف خود برای رسیدن به لبخند زیبا برسد. ممکن است هر کسی به دلیل آسیب فیزیکی و ضربه، جویدن خوراکی سفت، وارتث ژنتیکی و… ظاهر دندانهایش زیبا نباشد بنابراین دندانپزشک زیبایی با انجام کارهایی مانند، ایمپلنت دندان، ارتودنسی، بلیچینگ، کامپوزیت، لمینت و… کمک کند بیمار به طرح لبخند ایده آلش برسد.

یکی از بیشترین تقاضاها از دندانپزشک زیبایی این است که اصلاح طرح لبخند با لمینت انجام دهد. دکتر شیرین مددی به عنوان یک دندانپزشک زیبایی در اهواز به بیماران کمک می کنند تا با بهترین متریال و به روزترین تکنیک های علم دندانپزشکی زیبایی به طرح لبخند زیبایی برسند. در ادامه چند نمونه کار از انجام لمینت ایمکس توسط دکتر شیرین مددی قابل نمایش است:

اقدامات دندانپزشک زیبایی

مهم ترین اقداماتی که بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز انجام می دهد از این قرار است:

 استفاده از بهترین و نوین ترین تکنیک های درمانی دندانپزشکی در اهواز

در واقع مشاهده شده است که بهترین دندانپزشکان زیبایی در حوزه اقدامات درمانی و ترمیمی از بهترین و جدید ترین تکنیک هایی که وجود دارد در جهت درمان استفاده می کنند. این مساله این امکان را برای افراد فراهم می کند که از محدودیت های تکنیک های قدیمی خارج شوند و نیز آنکه از مزایا و امکانات تکنیک ها و روش های جدید درمانی و ترمیم بهره مند شوند.
ایمپلنت و لمینت دندان این روزها از نوین ترین تکنیک ها و روش های زیباسازی دندان ها است بنابراین بهترین دندانپزشک در اهواز باید توانمندی های زیادی در این زمینه داشته باشد. دکتر شیرین مددی که در اصلاح طرح لبخند و زیبایی دندان متخصص است، بدون شک یکی از بهترین دندانپزشکان زیبایی در اهواز محسوب می شود.

برای دیدن نمونه کارها حتما از صفحه اینستاگرام ایشان دیدن کنید: drshirinmadadi@

 استفاده از بهترین ابزار آلات پزشکی و درمانی

قطعا در کنار انجام انواع اقدامات زیبایی، ابزاری مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند تا حد زیادی در روند درمان تاثیر گذار باشد. از این رو توصیه ای که داریم این است که از پزشکانی کمک بگیرید که بهترین و نوین ترین دستگاه ها و ابزار آلات پزشکی و درمانی را در جریان اقدامات بکار می گیرند. در مطب دندانپزشکی زیبایی دکتر شیرین مددی در اهواز بهترین گزینه برای اصلاح لبخند با یک بررسی دقیق و کامل شروع می شود.

 فعالیت در بهترین مراکز درمانی

مهم ترین اقدامی که بهترین دندانپزشک زیبایی انجام می دهد این است که در بهترین مراکز درمانی به ارائه خدمات زیبایی بپردازد. در واقع اینان سعی می کنند که در مراکزی باشند که امکانات پزشکی زیاد است و نیز بهداشت در آنان در حد اعلا رعایت می شود. دکتر شیرین مددی به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز معتقد است که لبخندهای زیبا می تواند کیفیت زندگی و اعتماد بنفس هر بیماری را بالا ببرد.

 رعایت اصول حرفه ای و برنامه ریزی های دقیق و درست در زمینه درمان و ترمیم دندان های افراد

از دیگر اقداماتی که بهترین دندانپزشکان زیبایی انجام می دهند این است که تمامی روند های درمانی را با دقت و نیز با در نظر گرفتن شرایط افراد مختلف برنامه ریزی می کنند. این مساله باعث می شود که بهترین روند درمانی و ترمیمی اتفاق بیفتد.

بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز

دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز تخصص و مهارت بسیار زیادی در خصوص انواع روش های دندانپزشکی زیبایی داشته و به هومطنان اهوازی و شهر های اطراف خدمات زیبایی را با استفاده از آخرین علم و تکنولوژی روز دنیا ارائه می دهند . جهت مشاوره و رزرو وقت می توانید با شماره هایی که داخل سایت است تماس حاصل فرمائید .

کارهای بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز

بهترین دندانپزشک زیبایی کارهای مختلفی برای زیبایی دندان انجام می دهد. این کارها می توانند اصلاحات جزئی تا جراحی های بزرگ باشند. در اینجا چند مورد از کارهایی که بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز زیبایی که آنها ارائه می دهند آورده شده است:

سفید کردن دندان

سفید کردن دندان ها یکی از اصلی ترین و کم هزینه ترین کارهای دندانپزشکی زیبایی است. به مرور زمان، دندان ها ممکن است در اثر خوردن غذا، نوشیدنی، دارو یا عادت های دیگر مانند سیگار کشیدن تیره شوند. بسیاری از افراد از سفید کردن دندان برای روشن تر کردن لبخند خود استفاده می کنند.

برای انجام این کار بهترین دندانپزشک زیبایی پلاک های روی دندان را تمیز می کند تا جرم و سایر مواد زائد روی مینا دندان را بردارد. سفید کردن دندان ها می تواند ظاهر دندان ها را روشن تر کرده و ظاهری درخشان تر و سفیدتر ایجاد کند. سفید کردن دندان با بلیچینگ می تواند سایه ای تا 5 تا 8 برابر روشن تر از رنگ اولیه دندان ایجاد کند.

کامپوزیت ونیر دندان

کامپوزیت ونیر دندان نوعی روکش های دندانی نازک و سفید رنگ است که از چینی، رزین یا سرامیک درجه پزشکی ساخته می شود. برای انجام کامپوزیت ونیر هر روکش به طور سفارشی در لابراتوار مخصوص برای هر بیمار ساخته می شوند تا شبیه دندان های طبیعی خود فرد باشند.

قبل از چسباندن ونیرها، بهترین دندانپزشک زیبایی مقداری مینا را از سطح دندان جدا می کند تا روکش ها کاملا روی دندان ها بچسبند. روکش های دندانی می توانند برخی از مشکلات زیبایی دندان را مانند دندان های کج، مینای آسیب دیده و فاصله بین دندان ها برطرف کنند.

روکش کردن دندان

در واقع، روکش کردن دندان نوعی کلاهک دندان است که روی دندان پوسیده یا آسیب دیده قرار می گیرد. این روکش‌ ها می‌ توانند از شکستن دندان ضعیف جلوگیری کنند یا برای پوشاندن دندان‌ های بدشکل یا تغییر رنگ شدید استفاده شوند. همچنین می‌ توان از روکش کردن دندان برای پوشاندن کانال‌ های ریشه، پرکردن مینای دندان، بریج‌ های دندانی یا ایمپلنت‌ های دندانی استفاده کرد.

ایمپلنت دندان

پس از پوسیدگی شدید دندان یا از دست دادن دندان، از ایمپلنت های دندانی برای جایگزینی دندان استفاده می شود. بهترین دندانپزشک زیبایی برای انجام ایمپلنت یک پیچ را به فک متصل می کند تا بتواند دندان جایگزین را داخل فک قرار دهد. برای ا ین کار ایمپلنت در حفره استخوانی دندان از دست رفته قرار داده می شود.

با گذشت زمان، استخوان و بافت به ایمپلنت جوش می‌ خورند و دندان جایگزین در داخل دهان محکم می شود. اگر ایمپلنت دندان به درستی چسبانده شود، با دندان های اطراف هماهنگ می شود و فرد احساسی شبیه به دندان خودش را تجربه خواهد کرد. دکتر شیرین مددی با بهترین متریال کارهای دندانپزشک زیبایی و ایمپلنت دندان را برای مراجعین انجام می دهند.

کانتورینگ لثه

برخی افراد به دلایل ژنتیکی بافت لثه شان هنگام خندیدن بیشتر از حد نرمال دیده می شود. این افراد می توانند با مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی کانتورینگ لثه انجام دهند. در طول کانتورینگ لثه، دندانپزشک زیبایی بافت اضافی لثه را برمی دارد و خط لثه را برای ظاهری متقارن و متعادل تر تغییر شکل می دهد تا هنگام خندیدن ظاهر طرح لبخند زیباتر شود.

آیا روش های ترمیمی دندان می توانند مزایای زیبایی نیز داشته باشند؟

روش های ذکر شده در بالا جنبه زیبایی دارند. گاهی اوقات، کارهای دندانپزشکی ترمیمی که دندان‌ را ترمیم می‌کند، می‌ توانند ظاهر لبخند را نیز زیباتر کنند. مثلا اگر دندان ترک خورده را با روکش دندان ترمیم کنید، نه تنها سلامت را بهبود می بخشد، بلکه ظاهر لبخند را نیز زیباتر می کند.

همچنین ارتودنسی دندان با هدف بهبود قرارگیری دندان ها و سلامت کلی دهان انجام می‌شود. اما انجام این کار زیبایی لبخند را نیز به طرز چشمگیری بیشتر می کند. بنابراین بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز باید به تمامی این موارد مسلط باشد تا بهترین گزینه را به بیمار معرفی کند.

دلایل مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی

کارهای زیبایی دندان یک کار فورس و واجبی نیست اما اگر تحت نظر بهترین دندانپزشک انجام نشود عواقب گاها جبران ناپذیری به بار می آورد. دلایل زیادی برای مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز وجود دارد که در ادامه برخی از آن ها را بیان می کنیم:

 • ترمیم پوسیدگی دندان
 • ترمیم ترک و شکستگی
 • اصلاح کجی دندان های
 • اصلاح شکل دندان ها
 • سفید کردن دندان
 • کاشت دندان از دست رفته

افرادی که دندان هایشان آسیب دیده، پوسیده، کج یا تغییر رنگ داده اند ممکن است هنگام غذا خوردن و صحبت کردن مشکل داشته باشند. همچنین مشکلات دندانی می تواند بر عزت نفس و اعتماد به نفس افراد تأثیر بگذارد. بنابراین اگر دچار آسیب یا مشکلی در زیبایی دندان هستند حتما به بهترین دندانپزشک شهر خود مراجعه کنید تا به نتیجه مطلوبی برسید. در همین راستا ما به شما دکتر شیرین مددی را به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز معرفی می کنیم که می توانید برای انجام کارهای زیبایی و درمانی به ایشان مراجعه کنید.

طبق یک نظرسنجی در سال 2015 توسط انجمن دندانپزشکی آمریکا، 33 درصد از جوانان به دلیل مشکلات دندان دوست نداشتند لبخند بزنند. 23 درصد از بزرگسالان به دلیل خجالت از ظاهر لبخند خود، مشارکت خود را در فعالیت های اجتماعی کاهش داده اند.

مزایای مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی می تواند:

 • لبخند را زیباتر کند.
 • دندان های تیره و لکه دار را روشن کند.
 • شکل دندان ها را زیباتر کند.
 • شکستگی و ترک های دندانی را حذف کند.
 • تعادل و تقارن در لبخند ایجاد کند.
 • اعتماد به نفس فرد را افزایش دهد.

اگر از لبخند خود احساس نارضایتی می کنید، دکتر شیرین مددی به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز می تواند وضعیت دندان های شما را بهبود بخشد.

معایب کارهای دندانپزشکی زیبایی

هزینه های دندانپزشکی زیبایی معمولاً توسط بیمه پوشش داده نمی شود. این به این دلیل است که شرکت های بیمه، عمل های زیبایی را از نظر سلامت ضروری نمی دانند.

حتی اگر به بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه کنید نمی توانید این خدمات را به صورت دائمی حفظ کنید و برای از دست ندادن ظاهر زیبا لبخند خود باید مرتب چکاپ شوید. همچنین برخی کارها مانند لمینت یا کامپوزیت دندان بعد از چند سال باید تعویض شوند البته مدت زمان نیاز به تعویض دندان به انتخاب دندانپزشک بستگی دارد. اگر بهترین دندانپزشک زیبایی را برای انجام کارهای زیبایی دندان انتخاب کنید در مدت زمان بیشتری نیاز به تعویض و ترمیم کار زیبایی دندان خواهید داشت.

نتیجه گیری

در پایان به عنوان سخن پایانی این توصیه را داریم در صورتی که نیاز دارید اقدامات زیبایی برای دندان های خود انجام دهید حتما در گزینش دندانپزشک زیبایی نهایت دقت و وسواس را داشته باشید. زیرا که اقدامات زیبایی در حوزه زیبایی دندان ها از حساسیت های زیادی برخوردار است. از این رو این اقدامات حتما باید از سوی بهترین دندانپزشک زیبایی انجام شود تا کمترین آسیبی به سلامت و زیبایی دندان ها وارد نشود.

قطعا در انجام فعالیت های مختلفی که به زیبایی دندان ها مربوط می شود تجربه و مهارت پزشک حرف اول را می زند. این شمائید که باید نهایت احتیاط و مسئولیت پذیری را نسبت به دندان های خود داشته باشد و روند درمان را به بهترین پزشک بسپارید. امیدواریم در این مقاله با گامهای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی کاملا آشنا شده و این نکات را در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در هر شهری مانند اهواز به کار ببرید.

drmadadi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۱۸ دقیقه
تماس سریع