لمینت دندان در اهواز

Contents

لمینت دندان یکی از روش های اصلاح طرح لبخند است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. با استفاده از لمینت دندان می توان درخشندگی و زیبایی دندان ها را به آسانی و در مدت زمان کمی به چهره اشخاص اهدا کرد. با لمینت دندان می توان مشکلات ظاهری و معایب دندان ها را برطرف نمود. دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی لمینت دندان در اهواز را به منظور سفیدی دندان ها با بهترین تکنیک و متریال برای بیماران ایجاد می کنند.

تغییرات شکل دندان ها به دلیل رعایت نکردن بهداشت، وارد شدن ضربه به دندان ها و عوامل مختلف دیگری ایجاد می شود که با استفاده از لمینت دندان می توان این مشکلات را برطرف نمود. لمینت را با استفاده از لیزر در بخش جلویی دندان بدون اینکه هیچ فاصله ای ایجاد شود بر روی دندان ها قرار می دهند. با ما همراه باشید تا در این مقاله درباره این کار زیبایی صحبت کنیم.

 کدام معایب دندان را می توان با لمینت اصلاح نمود؟

 • کجی دندان ها
 • ترک خوردگی دندان ها
 • بدرنگی دندان ها
 • شکستگی دندان ها

بهتر است بدانید که لمینت کوچکترین آسیبی به دندان ها وارد نمی کنند، دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز در زمان انجام لمینت دندان بدون اینکه تراشی در دندان ایجاد نماید و یا مینای دندان را تحت تاثیر قرار دهد لمینت را انجام می دهد.

با کمک لمینت کامپوزیتی می توان چه مشکلات را حل نمود؟

 • اصلاح رنگ دندان ها
 • روشن تر کردن دندان ها
 • اصلاح روابط فکی
 • اصلاح جایگاه دندان ها
 • از بین بردن بد رنگی دندان ها

انواع لمینت دندان

لمینت به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 • سرامیکی
 • کامپوزیتی

دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز بیان می کنند که لمینت سرامیکی را در لابراتوار قالب گیری می کنند و در این روش نیاز است که تراش بر روی دندان انجام شود. اما اگر از لمینت کامپوزیتی استفاده شود نیازی به کوچکترین تراش ویا آسیب به دندان نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله لمینت دندان خرگوشی را مطالعه بفرمائید.

لمینت کامپوزیتی

دکتر شیرین مددی به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز بیان می کنند که در این روش نیازی به تراش دندان ها نیست. در این نوع لمینت اشخاص می توانند میزان سفیدی دندان ها را تعیین نمایند، و در یک جلسه می توان اصلاح طرح لبخند را انجام داد.

به دلیل اینکه در این روش انعطاف پذیری وجود دارد، می توان با توجه به وضعیت دندان ها و فرم چهره سایز لمینت ها را در نظر گرفت. بنابراین یکی از بهترین پزشکان انجام لمینت دندان در اهواز به بیماران توصیه می کنند از لمینت کامپوزیتی استفاده کنند تا کمترین آسیب به دندان ها وارد شود.

بیشتر بخوانید: بهترین دندانپزشک در اهواز

برای رزرو نوبت با دکتر شیرین مددی، اطلاعات تماس خود را در فرم زیر پر نمائید.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
اطلاعات تماس شما با موفقیت ثبت شد!
نشکلی رخ داد. لطفا مجددا اطلاعات تماس خود را وارد نمائید!!!

لمینت سرامیکی

در این روش تراش مختصری بر روی دندان ها ایجاد می شود. مزیتی که این لمینت ها نسبت به لمینت های کامپوزیتی دارند، ظریف تر و براق تر بودن آنها است. برای تهیه این لمینت نیاز است که قالب جهت آماده شدن به لابراتور ارسال شود.

نمونه کارهای لمینت دکتر شیریین مددی در اهواز

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر لمینت دندان خانم دکتر شیرین مددی میتوانید به صفحه اینستاگرام یا کانال آپارات دکتر مراجعه کنید.

ماندگاری لمینت

بهتر است بدانید که عمر لمینت ها بالا است. اما بسته به اینکه شخص مراقبت های پس از لمینت را به درستی انجام دهد و بهداشت را رعایت نماید، در ماندگاری لمینت تاثیر دارد. با رعایت بهداشت دهان و دندان و مراقبت های پس از لمینت می توان ماندگاری لمینت ها را تا 10 سال افزایش داد.

یکی از نکات دیگری که در عمر لمینت ها تاثیر گذار است جنس لمینت است. داشتن تخصص و تبحر دندانپزشک زیبایی جهت اصلاح طرح لبخند بسیار تاثیر گذار است. پس اگر می خواهید ماندگاری لمینت دندان شما بیشتر شود این کار زیبایی را در اهواز تحت نظر دکتر شیرین مددی انجام دهید.

ماندگاری و دوام لمینیت به چه عواملی بستگی دارد؟

ماندگاری لمینت موضوعی بسیار مهم می باشد به همین دلیل چند نکته ضروری را ارائه می دهیم .

لمینت دندان رابطه بسیار مستقیمی به دندانپزشک زیبایی دارد موادی که در آن دخیل هستند و دقت و تجربه دندانپزشک موجب می شود که لمینت ها بسیار با دوام باشند. این مسئله اندازه چشمگیری را جهت دوام لمینت ها  پوشش می دهد به صورتی که دندان ها 7 الی 10 سال هیچگونه صدمه ای نمی بینند. نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت می باشد، انتخاب نوع لمینت است.
همانطور که گفته شد لمینت ها انواع گوناگونی دارند لمینت های سرامیکی – کامپوزیتی – لومینیرزها که با در نظر گرفتن گفته های دندانپزشک برای فرد بهترین آن انتخاب می شود. دکتر شیرین مددی برای انجام لمینت دندان در اهواز از بهترین مترال روز دندانپزشکی استفاده می کنند تا هزینه هایی که فرد جهت لمینت دندان متقبل می شود، ماندگاری بیشتری داشته باشد. به جز هزینه ی لمینت ها یکی از اصلی ترین و بهترین روش ها جهت بیشتر شدن ماندگاری و دوام لمینت دندان مراقبت از دندان ها و رعایت نکات بهداشتی است.

اگر فرد به شکل صحیحی از دندان ها مراقبت نکند و به شکل نامنظم و زاویه دار دندان ها را مسواک نکند رنگ دندان های فرد تغییر می کند و زیبایی خود را از دست می دهند. همچنین گاز زدن و تکه کردن مواد غذایی سفت و یا شکستن آجیل ها با دندان موجب می شود پریده شوند و به ظاهر آن ها صدمه وارد می شود. به همین خاطر دکتر شیرین مددی بعد از انجام لمینت دندان در اهواز به بیماران خود توصیه می کنند که مواد غذایی و استفاده از آن را با دقت بسیاری انتخاب کنند.

روش کار و روش نصب کردن لمینت ها بر روی دندان نقش بی همتایی در ماندگاری و دوام لمینت ها دارد. می بایست دقت داشت که دندانپزشک زیبایی علاوه بر اینکه علم دندانپزشکی داشته باشد مهارت و تجربه کافی را داشته باشد.

مزایای لمینت دندان

 • اصلاح طرح لبخند
 • اصلاح بهم ریختگی دندان ها
 • از بین بردن بدرنگی و زردی دندان ها
 • حق انتخاب در میزان سفیدی دندان ها
 • عدم آسیب به بافت دندان
 • پر نمودن فضای خالی دندان ها
 • افزایش زیبایی و درخشندگی دندان ها

آسیب دیدن لمینت ها

اگر لمینت های دندان آسیب ببیند، می توان در مدت زمان کمی و به آسانی آنها را ترمیم نمود. بهتر است بدانید اگر لمینت سرامیکی باشد نیاز است که به شکل کامل لمینت ها برداشته شود و مجددا نصب گردد، اما اگر لمینت کامپوزیتی باشد بخشی از لامینت ها آسیب می بیند. برای شنیدن صحبتهای دکتر شیرین مددی درباره نحوه نگهداری لمینت دندان که به بیماران خود در اهواز توصیه می کنند می توانید ویدئوهای صفحه اینستاگرام و کانال آپارات را دنبال کنید.

سوالات متداول

سخن آخر

دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی دارای مدرک زیبایی و ترمیمی IGAD می باشد که به روش های مختلفی مطابق با تکنیک های روز دنیا لمینت دندان در اهواز را برای بیماران انجام می دهند. دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز علاوه بر لمینت خدمات دیگری نظیر بلیچینگ، ایمپلنت و … را انجام می دهند. ایشان از بهترین مواد در علم دندانپزشکی استفاده می کنند. همچنین دکتر شیرین مددی برای متقاضیان لمینت ایمکس در اهواز این کار دندانپزشکی زیبایی را با جدیدترین متدها و باکیفیت ترین متریال دندانپزشکی انجام میدهند.

drmadadi

16 thoughts on “لمینت دندان در اهواز

 1. zahra - می 17, 2021 در 11:01 ب.ظ

  برای دندونای فاصله دار هم میشه لمینت کامپوزیت انجام بدین؟

  پاسخ
  • drmadadi - نوامبر 20, 2021 در 12:17 ب.ظ

   بله یکی از راه های درمان فاصله بین دندان ها ( دیاستم ) کامپوزیت و یا لمینت هست

   پاسخ
 2. zahra - می 17, 2021 در 11:00 ب.ظ

  سلام ببخشید قسطی انجام میدین؟ ینی نمیشه هزینه لمینت رو قسط بندی کنید؟

  پاسخ
  • drmadadi - نوامبر 20, 2021 در 12:16 ب.ظ

   سلام
   شرایط اقساط فقط برای ایمپلنت هست .

   پاسخ
 3. نسترن سلطانی - نوامبر 6, 2020 در 7:38 ب.ظ

  سلام، هزینه لمینت کامپوزیتی چقدره؟ من دندونام نامرتب هستند برای نامرتبی دندان ها باید لمینت انجام بدم؟!

  پاسخ
  • drmadadi - نوامبر 17, 2020 در 12:00 ب.ظ

   سلام
   لطفا برای هزینه با کلینیک تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. Sasan - نوامبر 7, 2019 در 1:32 ق.ظ

  سلام، هزینه ی لمینت سرامیکی چقدر هست؟(هر واحد)

  پاسخ
  • drmadadi - مارس 25, 2020 در 4:33 ب.ظ

   هزینه لمینیت سرامیکی برند ای مکس 1.600 تومان هست هر واحد

   پاسخ
 5. حبیبه شریفی - نوامبر 5, 2019 در 4:45 ق.ظ

  سلام آیا دکتر لمینت سرامیکی هم انجام دادن ؟؟چون توتصاویر فقط کامپوزیتی انجام دادن هزینه هر دندان بالمینت سرامیکی چقدر هست ؟

  پاسخ
  • drmadadi - مارس 25, 2020 در 4:32 ب.ظ

   بله کامپوزیت سرامیکی ای مکس انجام می شه واحد 1.600 تومان

   پاسخ
 6. نصیری - جولای 8, 2018 در 7:51 ب.ظ

  سلام
  میشه فقط برا ۶ دندان جلویی فک بالایی کامپوزیت کرد و هزینه اش چقدر است

  پاسخ
  • drmadadi - ژانویه 15, 2019 در 11:08 ق.ظ

   سلام بله می شود انجام داد. هزینه کامپوزیت ونیر هر واحد 550 هزار تومان می باشد.

   پاسخ
 7. سیدمسعود - آوریل 16, 2018 در 11:35 ق.ظ

  سلام وقت بخیر.دندان های فک پایینم نامرتب هستند ایا میتوان لمینت کرد و دیگر ارتودنسی انجام نداد؟

  پاسخ
  • drmadadi - ژانویه 15, 2019 در 11:09 ق.ظ

   سلام. بله امکانش هست.

   پاسخ
 8. پریا - فوریه 25, 2018 در 11:26 ب.ظ

  سلام.هزینه لمینت دندان.وکامپوزیت چقدراست؟

  پاسخ
  • drmadadi - ژانویه 15, 2019 در 11:10 ق.ظ

   سلام هزینه هر واحد ونیر 550 هزار تومان می باشد.

   پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۹ دقیقه
تماس سریع