بهترین دکتر کامپوزیت در اهواز

Contents

به دنبال بهترین دکتر کامپوزیت در اهواز هستید؟ کدری، لکه ها و فاصله دندان ها می توانند موجب شوند که نخواهید هنگام خندیدن کسی دندان هایتان را ببیند. امروزه افراد می توانند با کمک کامپوزیت دندان به لبخند دلخواهشان برسند. کامپوزیت دندان برای رفع عیوب جزئی، مانند آنچه در بالا ذکر شد، ایده آل است و لبخند شما را فوق العاده می کند. با ما همراه باشید تا با کمک این مقاله، راحت تر بتوانید بهترین دکتر کامپوزیت در اهواز را پیدا کنید.

کامپوزیت دندان یک انتخاب عالی برای رفع مشکلات جزئی زیبایی دندان است. بیماران دکتر شیرین مددی در اهواز اغلب از کامپوزیت دندان برای رسیدن به بهترین ظاهر دندان های ترک خورده، فاصله دار یا بد رنگ، استفاده می کنند.

کامپوزیت دندان چیست؟

بهترین دندانپزشک های زیبایی اهواز یا سرتاسر جهان با کمک یک رزین کامپوزیت، فاصله بین دندان ها و ترک های دندان را می پوشانند. همچنین یکی دیگر از کاربردهای پرتقاضا کامپوزیت دندان، بهبود رنگ و شفافیت دندان هاست. این ماده در طیف های رنگی مختلفی به منظور هماهنگی بیشتر با رنگ طبیعی دندان تولید می شود. از آنجایی که کامپوزیت دندان معمولاً تنها به یک بار ویزیت نیاز دارد، نسبت به سایر روش‌های زیبایی دندان هزینه و زمان کمتری نیاز دارد. مقاله کامپوزیت دندان در اهواز اطلاعات مفیدی درباره این کار زیبایی دندان به شما خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انجام کامپوزیت دندان در کلینیک دندانپزشکی دکتر شیرین مددی و یا رزرو وقت می توانید اطلاعات خود را در فرم زیر پر نمائید. همچنین راه های ارتباطی صفحه تماس با دکتر به شما کمک می کنند از طریق شبکه های اجتماعی و شماره تماس مطب با دکتر شیرین مددی به عنوان یکی از بهترین دکتر های کامپوزیت در اهواز در ارتباط باشید.

برای رزرو نوبت با دکتر شیرین مددی، اطلاعات تماس خود را در فرم زیر پر نمائید.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
اطلاعات تماس شما با موفقیت ثبت شد!
مشکلی رخ داد. لطفا مجددا اطلاعات تماس خود را وارد نمائید!!!

نحوه انجام کامپوزیت دندان

نحوه انجام و نصب کامپوزیت دندان بسیار ساده است. معمولاً برای هر دندان تنها 30 دقیقه تا یک ساعت زمان نیاز دارد. آماده سازی بسیار کمی نیاز است و بیهوشی ندارد. مراحل انجام کامپوزیت دندان توسط بهترین دکتر اهواز یا هر جای دیگر دنیا به ترتیب زیر است:

1- آماده سازی دندان

ابتدا دندانپزشک زیبایی مواد اضافی، ناهمواری و لکه های دندان را بر می دارد و سپس آن را به طور کامل تمیز و خشک می کند.

2- اچ کردن

در ادامه یک ژل اچانت اسیدی(اسید فسفریک 37 درصد) به مدت 30 ثانیه روی دندان آماده شده قرار می گیرد. سپس شسته شده و دندان دوباره خشک می شود. این کار مینای دندان را آماده می کند تا پرکننده کامپوزیت بتواند با فضاهای توخالی داخل مینا به خوبی پیوند برقرار کند.

3- باندینگ

در نهایت، مواد کامپوزیت به آرامی بر روی دندان آماده شده قرار می گیرد تا پلیمریزاسیون کامل شود.

4- فینیشینگ و پولیش

هنگامی که کامپوزیت روی دندان قرار گرفت، دندانپزشک به منظور افزایش زیبایی آن و مطابقت با دندان های طبیعی پولیش می دهد.

مزایای کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک تکنیک دندانپزشکی زیبایی است که می تواند ظاهر دندان ها را زیباتر کند. در واقع کامپوزیت دندانی از ذراتی مانند دی اکسید سیلیکون یا کوارتز تولید و با یک رزین مصنوعی سخت، ترکیب می شود. کامپوزیت دندان می تواند معایبی مانند فاصله بین دندانی، نامرتبی جزئی دندان ها، بد رنگی و کدری دندان ها را برطرف کند. کامپوزیت دندان مزایای بسیاری دارد و اگر تحت نظر بهترین دکتر کامپوزیت در اهواز یا شهر محل سکونتتان انجام شود، می توانید تا مدت های از مزایای زیبایی آن بهره مند شوید. این مزایا عبارتند از:

  • این کار نسبتاً ارزان است و نسبت به لمینت دندان ایمن تر است.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله لمینت دندان در اهواز را مطالعه نمائید.
  • فرآیند کار سریع است و در یک جلسه می توانید دندان هایتان را کامپوزیت کنید.
  • بر خلاف لمینت که باید از مطب به لابراتوار فرستاده شوند، کامپوزیت توسط خود دندانپزشک زیبایی روی دندان قرار می گیرد.
  • رنگ های کامپوزیت دندان شامل طیف های گسترده ایست تا بتوان متناسب ترین رنگ را برای افراد مختلف انتخاب کرد.
  • کامپوزیت دندان نیاز به آمادگی قبلی خاصی ندارد.

بهترین کاندیداهای کامپوزیت دندان

افرادی که دارای مشکلات دندانی نیز هستند، جزو بهترین کاندیداهای انجام این کار دندانپزشکی زیبایی قرار می گیرند:

  • فواصل دندانی زیاد
  • رنگ نامطلوب و کدر دندان
  • شکستگی دندان
  • بهبود شکل و اندازه دندان ها

بیشتر بخوانید: بهترین مارک کامپوزیت دندان

متخصص زیبایی دندان اهواز 

اگر قصد انجام کامپوزیت دندان در اهواز را دارید باید به دنبال متخصص زیبایی دندان بگردید. شهر اهواز دندانپزشکان بسیار خوبی دارد اما برای انجام کارهای زیبایی دندان بهتر است به دندانپزشکی مراجعه کنید که تخصص زیبایی دندان را دارد. دکتر شیرین مددی فلوشیپ زیبایی دندان از جنوا ایتالیا را دارند و به مراجعین کمک می کنند تا با بهترین متریال و تکنیک روز دنیا، دندانهای خود را زیبا کنند.

گیف-اینستاگرام

دکتر کامپوزیت اهواز

تا اینجا مطلب کامپوزیت دندان، مزایا و بهترین کاندیداهای انجام این کار را بررسی کردیم. اگر در اهواز زندگی می کنید و به دنبال بهترین دکتر کامپوزیت دندان هستید می توانید نمونه کارهای دکتر شیرین مددی را در صفحه اینستاگرام دکتر ببینید. همچنین مطالعه مقاله بهترین دندانپزشک زیبایی اهواز نیز به شما اطلاعات مفیدی درباره نحوه انتخاب دندانپزشک می دهد.

کامپوزیت اهواز کیانپارس

منطقه کیانپارس اهواز به واسطه موقعیت جغرافیایی و دسترسی راحتی که دارد، پزشکان زیادی در این منطقه خدمات خود را ارائه می دهند. کلینیک دکتر شیرین مددی که یکی از بهترین دکتر های کامپوزیت در اهواز هستند واقع در منطقه کیانپارس است. شما می توانید از طریق مراجعه به خیابان دوم شرقی، مجتمع پزشکی تشریفات طبقه ۸ واحد ۸۰۱ به کلینیک دکتر شیرین مددی مراجعه کنید.

گیف-اپارات

سخن آخر

در این مقاله سعی شد به طور کامل موضوع بهترین دکتر کامپوزیت در اهواز، تعریف کامپوزیت، مزایا، نحوه انجام و بهترین کاندیداهای این کار زیبایی دندان را شرح دهیم. امیدواریم توانسته باشیم به سوالات شما پاسخ دهیم. در صورت نیاز می توانید از طریق درج نظرات، سوالات و تجربیات خود حول این موضوع در کادر دیدگاه زیر با ما و سایر خوانندگان محترم در ارتباط باشید.

drmadadi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
تماس سریع