کاشت دندان در اهواز

Contents

کاشت دندان چگونه است؟ کاشت دندان یا همان ایمپلنت از فرم های فلزی می باشد که دندانپزشک زیبایی در استخوان فک و در زیر لثه قرار می دهد. برای اشخاصی که دندان های از دست رفته ای دارند، کاشت دندان بهترین روش است. دکتر شیرین مددی کاشت دندان در اهواز را برای کاندیاداههای این کار درمانی-زیبایی با بهترین متریال و تکنیک ها انجام می دهد. ایشان از بهترین مواد جهت کاشت دندان در اهواز استفاده می کند به گونه ای که شخص پس از کاشت دندان نهایت رضایت را دارد و این کاشت سالیان سال برای شخص کارایی داشته و جایگزین دندان از دست رفته او می شود.

دلایل انجام ایمپلنت دندان (کاشت دندان)

اگر شخصی مجبور شود دندان خود را بکشد یا به هر دلیلی دندان خود را از دست بدهد، درگیر مشکلات زیر خواهد شد:

  • به مرور زمان تحلیل رفتن لثه های دندان
  • اختلال ایجاد شدن در جویدن غذا
  • ایجاد شدن مشکل در ناحیه لثه
  • مشکل در زمان خندیدن
  • از دست رفتن دندان و کاهش اعتماد به نفس شخص در زمان خندیدن

دکتر شیرین مددی برای جلوگیری از بروز این اتفاقات، کاشت دندان در اهواز را با بهترین تکنیک و متریال انجام می دهند تا بیمار حسی کاملا مشابه با دندان طبیعی داشته باشد و کیفیت زندگی و سلامتی اش حفظ شود. اگر مایل به انجام این کار درمانی زیبایی دندان هستید می توانید از طریق راه های صفحه اینستاگرام با دکتر در ارتباط باشید و همچنین ویدئوهای کانال آپارات دکتر، نکات مفیدی درباره این حوزه در اختیارتان قرار می دهد:

اینستاگرام: https://www.instagram.com/drshirinmadadi/
آپارات: https://www.aparat.com/drshmadadi/

کاشت دندان در اهواز

طبق گفته دکتر شیرین مددی متخصص دمدانپزشکی در اهواز، چه اشخاصی نمی توانند کاشت دندان را انجام دهند:

  • اشخاصی که سیگاری هستند و یا استعمال شدید دخانیات دارند.
  • اشخاصی که در بخش سر و گردن پرتو درمانی و یا شیمی درمانی انجام می دهند.
  • اشخاص مبتلا به دیابت.
  • اشخاصی که اختلالات ایمنی بدن دارند.
  • اشخاصی که عفونت شدید در دهان  و لثه دارند.

هزینه کاشت دندان در اهواز

هزینه کاشت دندان بسته به این که شخص از چه جنس ایمپلنتی استفاده نماید و دستمزد دندانپزشک زیبایی چقدر است متغییر است. دکتر شیرین مددی بهترین دندانپزشک زیبایی در اهواز هستند و بسته به نیاز بیمار سعی می نماید که کاشت دندان را در اهواز با هزینه مناسبی انجام دهند.

ماندگاری ایمپلنت دندان چقدر است ؟

خوشبختانه امروزه ایمپلنت های دندان ماندگاری بالایی دارند ، معمولا ایمپلنت دندان دارای ماندگاری بالایی است و طبق آماری که منتشر شده است دارای ماندگاری بالایی 30 الی 35 سال است. عوامل مختلفی در ماندگاری ایمپلنت دندان تاثیر دارند یکی از این عوامل که درماندگاری دندان تاثیر دارند؛ رعایت بهداشت دهان و دندان است.

دکتر شیرین مددی به عنوان بهترین دندانپزشک در اهواز، به روش های مختلفی اصلاح طرح لبخند را انجام می دهند شما عزیزان می توانید جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان به بخش گالری سایت مراجعه نمایید.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارهای کاشت دندان در اهواز دکتر شیرین مددی از کانال تلگرام ما و پیج اینستاگرام دیدن نمایید.

تلگرام دندانپزشک زیبایی در اهواز
تلگرام دندانپزشک زیبایی در اهواز

شماره تلفن :    3212427-0613

خدمات دیگری که دکتر شیرین مددی بجز کاشت دندان در اهواز انجام می دهند؛ عبارتند از:

ایمپلنت

بلیچینگ

لامینیت

ارتودنسی

و…

امیدواریم در این مقاله اطلاعات مفیدی درباره کاشت دندان در اهواز، بدست آورده باشید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز.

drmadadi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع